تبلیغات
شهدای قزوین
 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 4 مهر 1390 توسط یاس کبود

                                              بسم رب الشهدا

مش قاسم سلام  ؛

شرمنده چند تا سوال دارم

تو از کجا میدانستی که روزی فرا میرسد که از قبل نام شما همه(مدیران) پسوند علیه السلام میگیرند و بقیه را مصداق غیرالمغضوب علیهم ولاالضالین میدانند و هر کسی در این شهر فکر میکند ولی دم خون های شماست ؟

تو از کجا میدانستی روزی میرسد که به اسم گرامی داشت هفته دفاع مقدس گندواره ای از اختلافات و تفرقه ها میان ارگان های به اصطلاح انقلابی ما مثل دمل چرکی سر باز میکند؟

چه میگویم؟

تو اهل خبر بودی که نمره قبولی گرفتی

تو اگر اهل خبر نبودی و نمی دانستی که فردای شهرت قزوین چگونه میشود ، الان به جای تکیه زدن بر تخت های بهشتی بر صندلی سلطنتی  پشت میز اداری تکیه زدی بودی و میگفتی : به نام خدا و با یاد امام وشهیدان 8 سال ......

 

امیدوارم مسئولین لشکری و کشوری، رسانه ملی، قوای مسلحه ، اهالی هنر و فرهنگ و داعیه داران خط شهدا به جای لج و لج بازی ها و درگیری هایشان یک بار " فقط یک بار" وصیت تو را بخوانند که آن پدر جمارانی چه خوب گفت : "چهل سال عبادت کردید، خدا قبول کند، یکبارهم یکی از این وصیتنامه ها را بخوانید و درآن تامل کنید."

                            دریافت پوستر با کیفیت شهید نوری

           

 

                                     بخشی از وصیت نامه شهید

ای برادارن و خواهران : در پشت  جبهه  به خدا  قسم  اگر ذره ای کفران  نعمت کنید  و قدر این  آزادی و جمهوری  اسلامی را ندانید  خداوند این  نعمت  بزرگ را از شما  ملت خواهد گرفت . شما را به خدا قدر این رهبر  بزرگ را بدانید  که مبادا خدای ناکرده  قلب مبارکش را بدرد  آورده و حضرت مهدی (عج) را از خود ناراحت  نمائید  هر چه در توان  دارید  در راه  حصول پیروزی  اسلام  در تمام جهان بکوشید و با برخورداری  از تقوی و اخلاص و حراست  از حدود ا... و با انجام  مستحبات و اجتناب  از مکروهات  زمینه را برای  فرج آقا امام زمان (عج) آماده سازید ، شما را سفارش میکنم مبادا شهداء را در پیش حضرت باریتعالی  خجل سازید  مبادا  با اعمالتان دست شهداء را جهت شفاعت به  روی خود ببندید،  الحمد ا... شما بزرگوار هستید اینگونه که میگویند  نیستید ولی جهت تذکر  مینویسم  مبادا با کارهای  خدای ناکرده غیر اسلامی قلب رسول ا.. را آزار دهید مبادا با دور شدن و جدا شدن  از رهبر  عزیزمان قلب  امام زمان را بدرد آورید (( مبادا  با  تفرقه و جدایی  از یکدیگر  جگر پاره پاره امام حسین را نمک پاشید و دشمنانش را شاد کنید  )) ،  مبادا با حرف امر به معروف و نهی از منکر بدن چاک چاک امام حسین را چاکتر  کنید و خلاصه مبادا با تخطی از حدود ا... و با دشمنی با روح ا... دل شکسته زهرا (س) و قلب  مبارک امام  زمان  فرزند عزیزش را ناراحت سازید .
طبقه بندی: حرف های خودمانی،  شهدای استان قزوین، 
درباره این سنگر

چه نیاز به معرفی ؟ اگر قرار است مرد از نامرد هنگام نواخته شدن شیپور جنگ شناخته شودپس دیگر چه جای سخنرانی است ؟ كه جنگ خود مردان خدا را غربال میكند و اسپند دود كن های كناره نشین را نیز رسوا میسازد به امید آنكه در این معركه مانند گنگ كر خواب دیده به این سو وآن سو نپرم كه جبهه ی حق و باطل پاسبان را بیدار میطلبد و خفته نشاید پاسبان....
جعبه مهمات
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
سخن شهدا با ما
همرزمان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
قالب وبلاگ

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

دانلود نرم افزار


design : imjava