تبلیغات
شهدای قزوین
 
نوشته شده در تاریخ شنبه 29 آبان 1389 توسط یاس کبود

Add Image

خدایا! شهیدم کن

بخشی از وصیت نامه شهید محمد شفیعی ها:

«خدایا! شهادت بر الوهیت و وحدانیت تو دارم و شهادت بر رسالت انبیا و رسولانت، ائمه معصومین از حضرت علی(ع) تا حضرت مهدی(عج).

خدایا! این شهادت ها را با زبان و ورد درونی می دهم.

ای خدای من! این شهادت را به عینیت برسان.

خدا! به معاد تو و قیامت تو معتقدم و امید بخشایش و رحمت تو را دارم.

خدایا! عدل تو را قبول دارم ولی به فضل تو پناه می برم.

خدایا! توفیق فرما که بنده شایسته تو باشم.

خدایا! رضایت تو را می جویم، خواه در شهادت یا ادامه حیاتم.

خدایا! مرا به این سرنوشت راضی گردان.

خدایا! اگر در ادامه زندگی راهی جز رضای تو در پیش دارم بنده غیر تو می شوم و در راهی که امام زمانم توصیه نمی کند قدم می گذارم.

خدایا! شهیدم کن و در این شهادت رضایت خود را به من عنایت فرما.

 

وصی من، پدر بزرگوارم می باشد که در زندگی هم پدر و هم معلمم بوده است.

پدر و مادر بزرگوار! از شما طلب عفو و بخشش دارم و امیدوارم که فرزند خوبی برای شما بوده و شما از من راضی باشید. از خدا برایم طلب مغفرت نمایید که مطمئن هستم دعای شما در حقم مستجاب خواهد شد. ان شاءالله جزو کسانی خواهید بود که به قضا و قدر الهی راضی و خشنود هستید و شیطان را از خود ناامید می کنید. شما برای دیگران الگو و نمونه بوده و دیگران را به صبر دعوت کنید؛ زیرا راه ما راه خدا و اطاعت از رسول خدا و امام زمان(عج) و ولی فقیه می باشد. راه ما حفظ اسلام و مبارزه با دشمنان اسلام و قرآن است و مبارزه با طاغوت.

وصیت من به امت مسلمان و فداکار این است که:

بدانید و باور داشته باشید که تنها راه سعادت و کمال، اسلام و تشیع است. به غیر از این، راه ضلالت و گمراهی است. تنها و تنها کانالی که شما را به قرب الهی نزدیک می کند و موجب رضایت حضرت مهدی(عج) می باشد، اطاعت قلبی و عملی از ولایت فقیه است. به شما جوانان و عاشقان هدایت و دلسوختگان اسلام نیز عرض می کنم که در افکار و اعمال خود دقیق باشید.

میزان و معیار باید قول و فعل امام بزرگوار باشد. توجه داشته باشید که امیال و گرایشهای نفسانی و غیرالهی خود را با توجیه و تفسیر به اسلام نچسبانید. اگر خدای ناکرده باقی مانده افکار مادی و شیطانی در شما هست، با استمداد از نیروی غیبی و توسل و آشنایی با معارف حق اسلامی با روش صحیح آنها را از میان ببرید. در مورد انقلاب اسلامی همه بدانید که شکر این نعمت بزرگ، حفظ و نگهداری و گسترش و شناساندن آن به جهانیان می باشد. البته در این راه تحمل مشکلات نشان دادن فداکاری ها و ایثارهای ضروری است. بدانید انقلابی که حرکت نداشته باشد و به خود مشغول باشد و از شعارها و اهداف خود غافل بماند، به ارتجاع یا انحراف و یا مرگ دچار می شود. سعی کنید، دشمنان انقلاب را بشناسید و مراتب دشمنی را نیز تشخیص دهید. از مبارزه بی امان با دشمنان دوم که ائمه کفر باشند، غافل نباشید و یقین داشته باشید که نصرت و پیروزی خدا همراه شما خواهد بود.

به شما دانشجویان عزیز و مسلمان عرض می کنم که:

پیوند خودتان را با رهبری و روحانیت آگاه و فداکار مخلص مستحکم تر کنید. ارتباط بیشتر داشته باشید که اینها وحشت و رعب دشمن را بیشتر می کند و امید آنها را به یأس مبدل می سازد.

توصیه دیگر به شما این که:

در حفظ و گسترش انقلاب، تنها از روش اسلامی و قرآنی از راه پیامبر و ائمه پیروی کنید و شاید این زمان همانند سالهای 20هجری به بعد باشد. دقت کنید که وظیفه ی خودتان را بشناسید و به آن عمل کنید. مواظب باشید، روشهای مکاتب الحادی و التقاطی خواسته و یا ناخواسته، الگوی شما قرار نگیرد. از خداوند در این راه صبر و استقامت و خلوص طلب کنید و کمال حقیقی را در قرب پروردگار بدانید.

به برادرانم توصیه می کنم که به اسلام فکر کنند و خود را به اسلام عرضه کنند. اگر استعداد مطالعه دارند، عرفان را با فلسفه و عشق بیاموزند و این تنها در مکتب اهل بیت یافت می شود. دفاع از انقلاب و اسلام را فراموش نکنند.

در خاتمه به پدر بزرگوارم عرض می نمایم که:

با توجه به دفتر موجود در اتاق، به حسابهای من رسیدگی فرمایند و از معلمان و مربیان من حلالیت طلبیده، مقداری روزه و نماز به جا آورید.»
طبقه بندی: شهدای دانشجوی قزوین، 
درباره این سنگر

چه نیاز به معرفی ؟ اگر قرار است مرد از نامرد هنگام نواخته شدن شیپور جنگ شناخته شودپس دیگر چه جای سخنرانی است ؟ كه جنگ خود مردان خدا را غربال میكند و اسپند دود كن های كناره نشین را نیز رسوا میسازد به امید آنكه در این معركه مانند گنگ كر خواب دیده به این سو وآن سو نپرم كه جبهه ی حق و باطل پاسبان را بیدار میطلبد و خفته نشاید پاسبان....
جعبه مهمات
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
سخن شهدا با ما
همرزمان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
قالب وبلاگ

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

دانلود نرم افزار


design : imjava